Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu politika...

Dalība Eiropas Sociālā fonda projektā Nr.8.3.4.0./16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”

karjera

Projekts "PuMPuRS" tiek realizēts arī Smiltenes Tehnikuma struktūrvienībā Alsviķos. Projekta ietvaros individuālu atbalstu mācību stundās un ārpus tām saņēmuši vairāk nekā 50 skolēnu, kuriem ir risks nepabeigt skolu.

Ņemot vērā Alsviķu skolas specifiku, katrs atbalsta pasākums ir ļoti būtisks izglītojamajiem. Gan ēdināšana, gan transports, gan dienesta viesnīcas atbalsts un konsultācijas ir vitāli svarīgas bērniem, kuri mācās Alsviķos.
Alsviķu skolotāji ir gandarīti, ka ir šāds projekts, kurš atbalsta audzēkņus un sniedz tiem gan ekonomisku atbalstu gan konsultācijas. Skolotāji uzsver, ka pateicoties šim projektam, ir spējuši noturēt audzēkņus skolā un veicinājuši skolas pabeigšanu.
Projektu vadītāja Madara Ciemiņa

karjera

Par projektu "PuMPuRS":

Smiltenes Tehnikums jau otro gadu iesaistījusies Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektā "PuMPuRS" – skolēnu priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas mazināšanai. No 2018. gada septembra, kopš  Smiltenes tehnikumā tiek īstenots šis projekts, tā ietvaros individuālu atbalstu mācību stundās un ārpus tām saņēmuši vairāk nekā 150 skolēnu, kuriem ir risks nepabeigt skolu.

Katram projektā iesaistītajam izglītomjamajam izveidots individuālais atbalsta plāns. Visbiežāk mūsu skola izmanto iespēju sniegt papildu individuālās konsultācijas, sniedz atbalstu kompensācijām par sabiedriskā transporta biļetēm, naktsmītni un ēdināšanu.

Mūsu skolas skolotāji atzīst, ka ar projekta atbalsta palīdzību var sniegt papildus atbalstu audzēkņiem ne tikai mācību satura apguvē, bet arī psiholoģisku un emocionālu atbalstu. Jo tikpat svarīgi ir arī jaunieti iedrošināt, motivēt un noticēt viņu savām spējām. Bieži lielākos šķēršļus veiksmīgai jaunās mācību vielas apguvei liek audzēkņa zemais pašvērtējums, ko radījusi negatīvā iepriekšējā mācīšanās pieredze.

Par "PuMPuRS" atbalsta lietderību vēsta arī daudzās jauniešu pozitīvās atsauksmes, kurās viņi atzīst, ka dalība projektā viņiem un viņu ģimenēm ir svarīgs atbalsts un palīdz ikdienā nokļūšanai uz un no skolas, kā arī apgūt neskaidro mācību vielu.

Projektu vadītāja Madara Ciemiņa

karjera

Dalība Eiropas Sociālā fonda projektā Nr.8.3.4.0./16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”

Profesionālās izglītības kompetences centrs Smiltenes tehnikums,  noslēdzot sadarbības līgumu, ir iesaistījies Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotajā  Eiropas Sociālā fonda projektā  Nr.8.3.4.0/16/I/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai", lai mazinātu to bērnu un jauniešu skaitu, kas pārtrauc mācības un nepabeidz skolu, Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.4. specifiskā atbalsta mērķa ietvaros.

Projekta īstenošanas laiks: 03/2017- 12/2022.

  • Projekta mērķgrupa: vispārizglītojošo skolu skolēni no 5. līdz 12. klasei
  • profesionālās izglītības iestāžu izglītojamie no 1. līdz 4. kursam (arī vispārējās izglītības iestāžu, kuras īsteno profesionālās izglītības programmas)

Projektā sniegtais atbalsts:

Konsultācijas (pedagogs, psihologs, sociālais pedagogs, pedagoga palīgs, speciālās izglītības pedagogs, surdotulks, asistents, ergoterapeits);

Atkarībā no nepieciešamības kompensācija par:

  • sabiedriskā transporta biļetēm (nokļūšanai no dzīvesvietas izglītības iestādē vai mācību prakses vietā un atpakaļ);
  • individuālo mācību līdzekļu iegādi;
  • naktsmītnēm;
  • ēdināšanu;
  • individuālās lietošanas priekšmetiem;
  • speciālo transportu

Projekta īstenošanas pamats: Ministru kabineta 12.07.2016. noteikumi Nr. 460 “Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.4. specifiskā atbalsta mērķa “Samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus” īstenošanas noteikumi

Frojekta kopējais finansējums: Specifiskajam atbalstam plānotais kopējais attiecināmais finansējums ir 39 812 376 euro, tai skaitā Eiropas Sociālā fonda finansējums 33 840 519 euro un valsts budžeta finansējums 5 971 857 euro.

Kontaktinformācija: Madara Ciemiņa, projektu vadītāja, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kontaktinformācija:22419814

Izglītības kvalitātes valsts dienestā: Tālr.: 28684847, E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Plašāka informācija par projektu: https://ikvd.gov.lv/esf-projekts/; www.pumpurs.lv

https://www.facebook.com/pumpurs.lv/

Veterinārā klīnika

Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 9.00 - 17.00. Adrese: Kalnamuiža 12, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads Tālrunis:  20250228.

vet

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7 
Smiltenes pag., Smiltenes nov. 
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
Booking.com logo2 2
1
© 2023 Smiltenes tehnikums / Izstrādāts Tehnoloģiju Studijā