Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu politika...

Infrastruktūras projekti

Projektā īstenotās darbības laika posmā no 2018.gada 12.maija līdz 2018. gada 11.augustam

 

Saskaņā ar noslēgtajiem projektēšanas līgumiem turpinājās Smiltenes tehnikuma dienesta viesnīcas ēkas pārbūves un Hidrobūvju tehniķu mācību manēžas – tehnikas novietnes jaunbūves būvprojektu izstrādes darbi. Dienesta viesnīcas ēkas pārbūves būvprojektam tika veikta būvprojekta ekspertīze un saņemts pozitīvs ekspertīzes slēdziens. Abi būvprojekti ir izstrādāti pilnā sastāvā un 2018.gada 29.jūnijā ir izsludināts būvdarbu iepirkums. Paralēli tiek veikta būvprojektu dokumentācijas saskaņošana atbildīgajās iestādēs lai būvprojektus varētu saskaņot būvvaldē un būvatļaujā saņemtu atzīmi par projektēšanas nosacījumu izpildi. Šobrīd norit iepirkuma procedūra, pēc kuras ir plānots noslēgt būvdarbu līgumu, nosakot 10 mēnešu būvdarbu termiņu. Informācija par būvdarbu iepirkumu ir pieejama šeit: http://viaa.gov.lv/lat/viaa/valsts_iepirkumi/viaa_centr_iepirkumi/centr_iepirkumu_dok/?tl_id=22923

Projekta ietvaros Smiltenes tehnikuma Alsviķu teritoriālās struktūrvienības dienesta viesnīcas un mācību korpusa ēku savienotajā pārejā dēļ sarežģītās izbūves un esošajām būvkonstrukcijām ir plānots atteikties no lifta izbūves un tā vietā uzstādīt divus diagonālos kāpņu pacēlājus, kas šādām funkcijām ir paredzēti un nodrošina nepieciešamās vides pieejamības prasības un pietiekošu pārvietošanās ērtumu, ātrumu un drošumu. Tāpat, projekta ietvaros Alsviķu teritoriālās struktūrvienības dienesta viesnīcas ēkā paredzēta inženierkomunikāciju (siltā ūdens un kanalizācijas sistēmas) atjaunošanas un izbūves darbi. Šobrīd norit projekta darbību pārplānošana un saskaņošana lai augstāk minētos darbus varētu veikt.

Saskaņā ar 2018.gada janvārī izsludināto iepirkumu un noslēgto sporta inventāra piegādes līgumu, jūnijā tehnikums saņēma augstlēgšanas paklājus un inventāru un līdz ar to projektā plānotā sporta inventāra iegāde ir veikta pilnā apjomā. 

Veterinārā klīnika

Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 9.00 - 17.00. Adrese: Kalnamuiža 12, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads Tālrunis:  20250228.

vet

Smiltiņa autoskola

Smiltenes tehnikums organizē "B" kategorijas autovadītāju kursus.

automaciba

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7 
Smiltenes pag., Smiltenes nov. 
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
Booking.com logo2 2
1
© 2021 Smiltenes tehnikums / Izstrādāts Tehnoloģiju Studijā