Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu politika...

Projekti

29. oktobrī uz Portugāli un Itāliju dosies ERASMUS+ projekta dalībnieki. Gatavojoties braucienam, kopā ar skolotāju Ilonu Riekstiņu tika papildus strādāts pie angļu valodas apguves. Skolotāja Dina Avotiņa iepazīstināja ar šo zemju kultūru un tradīcijām. Skolotājs Raitis Ramanis ar braucējiem galdniekiem no 2.kursa gatavoja suvenīrus, bet skolotāja Daiga Ūdre ar 2.kursa šuvējām gatavoja dāvanu maisiņus, kuros kā ciemakukuli no Latvijas varēs ielikt gan Latvijas kārumus, gan informatīvo materiālu.

Pirms kravāt somas ceļam, katras valsts dalībnieki tikās informatīvās sanāksmēs, lai izrunātu jautājumus, kas kopēji būtiski visiem.

Sakām paldies projekta ERASMUS+ koordinatorēm Ingunai Avotai un Sanitai Kubuliņai par doto iespēju iepazīt Nicoteru Itālijā un Bragu Portugālē.

Gaidīsim stāstījumu, kā veicās projekta dalībniekiem Eiropas dienvidu zemēs, pēc 13. novembra.

Veterinārā klīnika

Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 9.00 - 17.00. Adrese: Kalnamuiža 12, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads Tālrunis:  20250228.

vet

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7 
Smiltenes pag., Smiltenes nov. 
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
Booking.com logo2 2
1