Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu politika...

Projekti

10. februārī mūsu skolā mācības uzsāka apmācības uzsāka čakla, radoša un pozitīva Nodarbinātības valsts aģentūras bezdarbnieku grupa ar vēlmi apgūt šuvējas profesiju. Kursi jaunajām šuvējām no Apes, Alūksnes, Alsviķiem un arī Smiltenes puses ilga trīs mēnešus. Puse no mācībām atvēlētā laika bija teorijas apguve un puse – prakse uzņēmumos.

Apmācības gaitā jaunās šuvējas iemācījās šūt dažādas apģērba detaļas, modelēt apģērbu, veikt mērījumu noņemšanu, kā arī pārzināt dažādu izstrādājumu izgatavošanas tehnoloģisko secību.

Iepriecināja visu grupas dalībnieku disciplinētība un apzinīgums, apmeklējot nodarbības un pildot uzdevumus.

Dažām no viņām šūšana nebija pilnīgi sveša nodarbe, taču kursi zināšanas sakārtoja un būtiski paplašināja. Citām savukārt kursi piepildīja senu viņu sapni –apgūt tērpu radīšanas prasmi.

Apmācības  kopumā uzsāka 11 izglītojamās, taču profesionālās kvalifikācijas eksāmenu sekmīgi nokārtoja septiņas.  Trīs nepabeidza kursus  veselības problēmu dēļ, viena atrada citu darbu.

Kvalifikācijas eksāmenam kursantes bija gatavojušās apzinīgi un tāpēc arī rezultāti bija ļoti iepriecinoši. Arī prakses vadītāju atsauksmes par jauno šuvēju veikumu bija ļoti pozitīvas.

Ceram, ka aapgūtās zināšanas un iemaņas lieliski kalpos kā profesionālajai izaugsmei, tā arī palīdzēs iepriecināt savus draugus un tuviniekus ar individuāli veidotiem apģērbiem!

Veterinārā klīnika

Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 9.00 - 17.00. Adrese: Kalnamuiža 12, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads Tālrunis:  20250228.

vet

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7 
Smiltenes pag., Smiltenes nov. 
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
Booking.com logo2 2
1