Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu politika...

Aicinām darbā galvenā grāmatveža vietnieku!

PIKC “Smiltenes tehnikums” aicina darbā

GALVENĀ GRĀMATVEŽA VIETNIEKU

Galvenie pienākumi:

  • Budžeta līdzekļu plānošana un izlietojuma kontrole;
  • Finanšu pārskatu sagatavošana atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām;
  • Bankas maksājumu plānošana, sagatavošana, kontrole un izpilde;
  • Darbinieku darba samaksas un nodokļu aprēķināšana;
  • Grāmatvedības dokumentu aprites nodrošināšana;
  • Priekšlikumu sniegšana grāmatvedības un uzskaites darba pilnveidošanai.

Prasības pretendentam:

  • Pieredze darbā valsts budžeta iestādē vismaz trīs gadi;
  • Pieredze darbā ar grāmatvedības uzskaites programmu HORIZON tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • LR likumdošanas zināšanas grāmatvedības un nodokļu jomā budžeta iestādēs;
  • Spēja analizēt datus, patstāvīgi pieņemt lēmumus un argumentēt savu viedokli;
  • Darba izpildes disciplīna, atbildība par darba norisi un rezultātiem;
  • Augstākā izglītība grāmatvedības jomā.

Piedāvājam

  • Iespēju strādāt stabilā uzņēmumā;
  • Atalgojums (bruto) līdz 1190,00 EUR, saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu.

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Grāmatvedis” uz e pastu:

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2019.gada 11.martam.

Visa norādītā informācija CV un motivācijas vēstule (t.sk.personas dati) tiks izmantoti tikai Jūsu kanditatūras izvērtēšanai iesūtītam amatam. Jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu pieteikumu, sazinoties ar uzņēmumu personīgi.

Veterinārā klīnika

Darba laiks: Pirmdiena - Ceturtdiena. 9.00 - 18.30 (bez pārtraukuma). Klīnika atvērta pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās. Tālrunis:  20250228.

vet

Smiltiņa autoskola

Smiltenes tehnikums organizē "B" kategorijas autovadītāju kursus.

automaciba

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7
Smiltenes pag., Smiltenes nov.
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
1