Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu politika...

Sports

 • Sacensības galda tenisā

  Sacensības galda tenisā

  8.septembrī Smiltenes tehnikumā notika skolas sacensības galda tenisā.

  Rezultāti:

  1.vieta - Dinijai Gabranovai (2.A veterinārmedicīnas kurss) un Ralfam Ādamsonam (3.būvniecības kurss);

  2.vieta - Lailai Gustei (2.ēdināšanas pakalpojumu kurss) un Austrim Zandersonam (1.vidusskolas hidrobūvtehnikas kurss);

  3.vieta - Samantai Volkovai (3.ēdināšanas pakalpojumu kurss) un Rolandam Zvackim (3.B transporta kurss).

  11.oktobrī skolas labākie galda tenisa spēlētāji sacentīsies AMI SK 29.sporta spēļu apakšgrupu sacensībās, kas notiks Smiltenes tehnikumā.Uz galeriju...

  Baiba Vahere

   

 • Smiltenes tehnikuma jauniešiem – pirmā vieta Latvijā!

  Smiltenes tehnikuma jauniešiem – pirmā vieta Latvijā!

  Smiltenes tehnikuma jaunieši AMI SK 29.sporta spēļu sacensībās šautriņu mešanā izcīnījuši pirmo vietu Latvijā! Jaunietēm šoreiz labāk veicās individuālajā vērtējumā, kurā 3.ēdināšanas pakalpojumu kursa audzēkne Elvita Grudule izcīnīja pirmo vietu. Apsveicam un no sirds lepojamies!

  “Rezultāts sasniegts ar trīs gadus ilgu, mērķtiecīgu darbu,” komentē skolas sporta darba organizators Leons Peļņa. “Iepriekšējos gados jaunieši ar ļoti labiem panākumiem startēja priekšsacīkstēs, bet sacensībās veiksme novērsās…

  Šogad jaunieši priekšsacīkstēs izcīnīja otro vietu, zaudējot Jelgavas tehnikuma šautriņu metējiem. Savukārt finālā otrajā vietā palika Jelgavas tehnikums.

  Sacensībās ar vislabākajiem rezultātiem startēja Rens Raijens Kreitūzis no 3.ēdināšanas pakalpojumu kursa. Par komandas panākumiem lielā mērā jāpateicas arī Uģim Āboliņam no 2.B transporta kursa. Priekšsacīkstēs Uģis startēja ar vislabāko rezultātu, iegūstot 257 no 300 iespējamiem punktiem. Abi puiši iekļuva arī to astoņu jauniešu vidū, kas sacentās par labākajiem individuālajiem rezultātiem. Rens Raijens Kreitūzis izcīnīja otro vietu. Uģis Āboliņš piedzīvoja sportisku neveiksmi, kas liedza iespēju tikt pirmajā trijniekā.

  Vēl AMI SK 29.sporta spēļu sacensībās šautriņu mešanā Smiltenes tehnikumu pārstāvēja Mārtiņš Rūdis Metums (2.A transporta kurss), Edgars Kvitka (3.ēdināšanas pakalpojumu kurss) un Emīls Vestfāls (2.B transporta kurss).

  Jaunietēm šoreiz cīņa izvērtās ļoti spraiga, jo uz sacensībām netika komandas iepriekšējo gadu līdere. Tehnikumu pārstāvēja četras šautriņu metējas. Ar labākajiem rezultātiem startēja Elvita Grudule (3.ēdināšanas pakalpojumu kurss). Priekšsacīkstēs Elvita Grudule ieguva 220, finālsacensībās – 224 punktus, izcīnot iespēju sacensties par labākajiem individuālajiem sasniegumiem, kur pārliecinoši uzvarēja. Ar labiem panākumiem Smiltenes tehnikumu pārstāvēja arī Daimona Artamonova (2.A veterinārmedicīnas kurss), Sintija Jezuna (3.viesnīcu pakalpojumu kurss) un Ance Arta Skujiņa (3.viesnīcu pakalpojumu kurss).

  Šautriņu mešana ir sporta veids, kurā ļoti būtisks ir treniņu darbs. Ceru, ka jaunieši, kas šogad spēja samest 230 un vairāk punktus, trenēsies, lai nākamajās sacensībās ietu vēl labāk.”Uz galeriju...

  Teksts: Baiba Vahere

  Foto: no jauniešu personiskā arhīva

 • Sacensības šautriņu mešanā

  Sacensības šautriņu mešanā

  1.un 2.oktobrī Smiltenes tehnikumā notika skolas sacensības šautriņu mešanā.

  Rezultāti:

  Jaunietēm:

  1.vieta – Elvitai Grudulei (3.ēdināšanas pakalpojumu kurss) – 230 punkti;

  2.vieta – Artai Ancei Skujiņai (3.viesnīcu pakalpojumu kurss – 225 punkti;

  3.vieta – Daimonai Artamonovai (2. A veterinārmedicīnas kurss – 217 punkti.

  Jauniešiem:

  1.vieta – Renam Raijenam Kreitūzim (3.ēdināšanas pakalpojumu kurss) – 262 punkti;

  2.vieta - Uģim Āboliņam (2.B transporta kurss) – 250 punkti;

  3.vieta - Mārtiņam Rūdim Metumam (2. A transporta kurss) - 237 punkti.

  Labākie skolas šautriņu metēji rīt, 4.oktobrī, pārstāvēs skolu AMI SK 29.sporta spēļu sacensībās šautriņu mešanā Rīgā.Uz galeriju...

  Baiba Vahere

 • Sezonas kopvērtējumā - 3.vieta TeK klasē!

  Sezonas kopvērtējumā - 3.vieta TeK klasē!

  Smiltenes tehnikuma kartinga komanda no LMT Autosporta akadēmijas Latvijas elektrokartingu čempionāta noslēdzošā – 6. posma sacensībām atgriezās ar ceturto vietu. Sezonas kopvērtējumā – trešā vieta Latvijā! Apsveicam!

  “Jaunieši darīja visu, kas viņu spēkos un līdz ar to neizpalika arī rezultāts,” komentē skolas kartinga komandas treneris Uldis Siliņš. “Liels paldies par ieguldīto darbu gan karta pilotam Raitim Plukšam (3.A transporta kurss), gan mehāniķim Jānim Špatam (JG transporta kuss)!

  Mehāniskās piedziņas karts bojātā motora dēļ sacensībās nepiedalījās.

  Sacensību noslēdzošajā posmā cīņa starp pretendentiem uz pirmajām vietām izvērtās ļoti spraiga. Raiti no čempionāta 6.posma 3.vietas ieguvēja, Saldus BJC kartinga komandas pilota Ričarda Irbes šķīra tikai pussekunde.”

  Sacensības notika Jelgavas trasē "Rullītis".

  Kartinga sacensību sezona šoruden beigusies, bet skolas komanda turpinās tikties un strādāt kartinga pulciņa nodarbībās.Uz galeriju...

  Teksts: Baiba Vahere

  Foto: LMT Autosporta akadēmija, Andris Mačāns un no www.prokart.lv

 • Jaunietēm – ceturtā, jauniešiem – sestā vieta Latvijā

  Jaunietēm – ceturtā, jauniešiem – sestā vieta Latvijā

  Smiltenes tehnikuma jaunietes no AMI SK 29.sacensībām rudens krosā atgriezās ar ceturto vietu, jaunieši – ar sesto vietu Latvijā. 3.viesnīcu pakalpojumu kursa audzēkne Gerda Krieķe 130 jauniešu konkurencē ieguva 10.vietu Latvijā.

  Jaunietes sacentās 1 km, jaunieši – 3 km skrējienā. “Smiltenes tehnikuma jaunietēm, lai iegūtu trešo vietu, pietrūka tikai 4,5 sekundes,” informē skolas sporta darba organizators Leons Peļņa. “Sacensībās pirmo vietu izcīnīja Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas komanda, otro vietu – Valmieras tehnikuma jaunietes un trešo vietu – Saldus tehnikuma komanda. Puišu konkurencē pirmā vieta – Jelgavas tehnikuma, otrā vieta – Saldus tehnikuma, trešā – Rīgas Tehniskās koledžas komandai. Smiltenes tehnikuma jauniešiem šoreiz priekšā aizsteidzās arī Rīgas Celtniecības koledžas puiši, iegūstot ceturto vietu, un Daugavpils Būvniecības tehnikuma komanda.

  No Smiltenes tehnikuma jaunietēm ar labākajiem rezultātiem startēja Gerda Krieķe (3.viesnīcu pakalpojumu kurss), Viktorija Pujāte (2.B veterinārmedicīnas kurss), Kitija Švītiņa (3.veterinārmedicīnas kurss), Diāna Kurepina (3.veterinārmedicīnas kurss) un Megija Putniņa (1.veterinārmedicīnas kurss). Skolas komandai iegūt ceturto vietu palīdzēja arī Madara Pūcīte (1.veterinārmedicīnas kurss), Justīne Stūre (1.transporta kurss), Viktorija Adamoviča (2.ēdināšanas pakalpojumu kurss).

  Puišu konkurencē no Smiltenes tehnikuma jauniešiem vislabāk noskrēja Rolands Riekstiņš (1.būvniecības kurss), kurš, sacenšoties ar citu profesionālās izglītības iestāžu 134 audzēkņiem, finišu sasniedza 29. Skolas komandā vēl startēja: Reinis Girgensons (1.hidrobūvniecības kurss), Markuss Straume (2.būvniecības kurss), Ainis Dailide (3.autotransporta kurss), Mārtiņš Dāniels Cīrulis (2.būvniecības kurss), Raivis Girgensons (1.hidrobūvniecības kurss), Kristers Deivids Skudriņš (2.A transporta kurss) un Tomass Arturs Šimanskis (1.transporta kurss). Jauniešiem iekļūt pirmajā desmitniekā liedza tas, ka komandai pietrūka izteiktu līderu,” komentē Leons Peļņa. Uz galeriju...

  Teksts: Baiba Vahere

  Foto: no audzēkņu personiskā arhīva

 • Kursu iepazīšanās mači

  Kursu iepazīšanās mači

  Dzelteni, zili un zaļi mati, eksperimenti ar aksesuāriem, tiesneši un komandas ar peļu ūsām, trīs draugi vienās slēpēs, rudens lapām čaukstot cenšas šķērsot skolas sporta laukumu – to visu klātienē var redzēt un piedzīvot tikai reizi gadā, Smiltenes tehnikuma kursu iepazīšanās mačos "Pirmie uzvar pēdējos".

  Šo, vienu no audzēkņu un arī skolas darbinieku iemīļotākajiem pasākumiem, rīko, lai saliedētu kolektīvu, pirmo kursu audzēkņi sportiskā gaisotnē iepazītos ar pārējiem tehnikuma jauniešiem un  jaunajiem dotu iespēju parādīt savu sportisko varēšanu.

  “Esiet sveicināti sportisti!” pasākuma dalībniekus uzrunāja Smiltenes tehnikuma direktors Andris Miezītis. “Jums ar savām sportiskajām aktivitātēm šodien jāpierāda, ka Smiltenes tehnikuma audzēkņi ir vislabākie! Priecāšos, ja sportosiet ne tikai šodien, bet arī ikdienā, brīvajā laikā! Jo tikai veselā miesā mājo vesels gars! Lai šodien uzvar stiprākie! Vecāko kursu audzēkņi, sasparojaties! Pirmie var jūs pārspēt!”

  Jauniešus sveica arī skolas sporta darba organizators Leons Peļņa, īpašu paldies sakot jaunietēm, kuras Arodizglītības mācību iestāžu sporta kluba (AMI SK) 29. sacensībās vieglatlētikā pirmoreiz tehnikuma vēsturē izcīnīja trešo vietu Latvijā. Minētajās sacensībās ar labiem panākumiem startēja arī Smiltenes tehnikuma puiši, kas kopvērtējumā ieguva sesto vietu republikā. Šodien jaunieši devās uz Vecbebriem pārstāvēt skolu AMI SK republikas sacensībās rudens krosā.

  Iepazīšanās mačos kursu komandas sacentās 14 “disciplīnās”. Tās bija: slēpošanas stafete, basketbola metieni, futbols + frisbijs, lēcieni maisos, šautriņu mešana, teniss pret sienu, boulings, biatlons, golfs ar frisbija šķīvīšiem, ripu slidināšana, bumbiņas ripināšana, riņķu mešana, traktora stumšana, virves vilkšana.

  Kopvērtējumā ņems vērā arī komandas vizuālo noformējumu.

  3.viesnīcu pakalpojumu kursa atpazīšanas zīme – 3.V.P.K. (lasi - vienkārši perfekts kurss) un viesnīcu augstākās kvalitātes zīme – piecas zvaigznes.

  1.viesnīcu pakalpojumu kursam stundu pirms pasākuma izauguši ragi. “Mūsu komandas simbols ir stirna, kas ir izveicīga, veikla un četros tehnikuma gados uz saviem radziņiem savāks piecas zvaigznes,” stāsta kursa audzinātāja Inese Veidemane.

  Jau no liela attāluma pamanāmi 2.būvniecības kursa jaunekļi, kas tērpušies košos, rūtainos kreklos un oranžās cepurēs. “Būvniekiem jābūt atraktīviem un pamanāmiem,” savu izvēli pamato jaunieši.

  “Mūsu kursu šoreiz vizuāli vieno melns apģērbs un zilas lentītes,” ar savu, 2.ēdināšanas pakalpojumu kursu komandu iepazīstina Viktorija Priede. “Zilā ir mūsu mīļākā krāsa. Tā simbolizē debesis, plašumu un bezgalību.” Viktorija kursu iepazīšanās mačos piedalās jau otro gadu un uzskata, ka tas ir saliedējošs, jautrs un sirsnīgs pasākums. “Esam paspējuši izmēģināt savus talantus vairākās “disciplīnās”, bet visjautrāk šoreiz gāja traktora stumšanā.”

  3.ēdināšanas pakalpojumu kursa jauniešu vizuālā atpazīšanas zīme - dzelteni aksesuāri. “Mūsu spēks ir vienotībā un dažādībā,” saka kursa audzinātāja Elizabete Pudāne un aicina savējos parādīt, cik daudzveidīgi var būt aksesuāri...

  “Nav ko tik bieži mainīt savu identitāti un arī daba jāsaudzē,” domā 2.B veterinārmedicīnas kurss. Viņiem galvā tie paši košie, pašu pītie kreppapīra vainadziņi, kas pagājušā gadā. Gan kursa audzinātāja Inese Dūjiņa, gan jaunieši pārliecināti – šis aksesuārs viņu kursam nes veiksmi.

  1.vidusskolas veterinārmedicīnas un lopkopības kursa jaunieši par vienojošo atpazīšanas zīmi izvēlējušies sarkanu lentīti. “Tumši sarkanā krāsa mums asociējas ar Latvijas karogu un patriotismu. Šogad, taču, svinam Latvijas simto dzimšanas dienu! Tumši sarkanā ir arī asins, dzīvības krāsa, par kuru aicināti būt nomodā mūsu izvēlētās profesijas pārstāvji,” stāsta jaunieši un kopā ar kursa audzinātāju Mairu Kuprišu enerģiski dodas uz nākamo “pārbaudījumu”.

  3.B transporta kurss uz kursu iepazīšanās mačiem ieradies tumši zaļās jakās, kas vēlāk lieti noderēs mācību praktiskajās nodarbībās. Virs puišu galvām lepni plīvo viņu vienotības un veiksmes simbols - kursa karogs ar traktoru.

  Ar 2.viesnīcu pakalpojumu kursu satiekamies, stāvot rindā uz slēpošanas stafeti. Viņu atpazīšanas zīme - rozā lentītes. “Tā ir mūsu mīļākā krāsa,” stāsta Santa Jemeļjānova, kura uz Smiltenes tehnikumu atnākusi no Rīgas. “Pēc pamatskolas beigšanas domāju, ka mana sapņu profesija ir vizāžiste, bet kļūdījos. Tagad mācos par viesnīcu pakalpojumu speciālisti un jau no pirmajām nodarbībām sapratu, ka vajadzēja uzreiz nākt uz Smiltenes tehnikumu. Arī šādos pasākumos piedalos ar ļoti lielu prieku. Kaut kas sanāk labāk, kaut kas – sliktāk, bet galvenais – būt visiem kopā un piedalīties!”

  “Mums šodien viss iet no rokas,” priecājas 2.veterinārmedicīnas kursa jaunieši, jo sirdī viņi ir visi par vienu un viens par visiem. Par ārējo atpazīšanas zīmi nākamās veterinārārsta asistentes šoreiz izvēlējušās vienu lūpu krāsu, vaigu sārtumu un “ļipiņas”.

  “Esam videi draudzīgi, rūpējamies par dabu un ūdeņiem,” ar sevi iepazīstina 1.hidrobūvtehnikas kurss, kuru vienotības simbols - zaļas lentītes.

  “Izmēģināsim savus spēkus visās “disciplīnās”, apņēmības pilni saka 1.autotransporta kursa jaunieši. Šodien īpaši labi gāja traktora stumšanā. Galvenais – būt vienotiem un tad neizpaliks arī rezultāti!”

  1.būvniecības kursa atpazīšanas zīme – emblēma ar lāpstu. Viņu devīze: “Vajag tik rakt!”

  “Šī diena mums bijusi īpaši veiksmīga,” stāsta kursa audzinātāja Aija Skrastiņa. “Esam vairākas reizes trāpījuši mērķī, “izrakuši” lidojošos šķīvīšus, tagad rokam dārgumus…”

  3.B transporta kursa audzēknim Kristianam Laizānam iepazīšanās mačos īpaši veicas boulingā. Viņš vienā reizē nogāž visus 20 ķegļus. Kursabiedri sajūsmā aplaudē.

  “Arī mums iet labi,” par savējiem, 2.būvniekiem saka Jānis Mauslis. Jānis ir arī aktīvs tehnikuma kartinga komandas dalībnieks un sportiskas aktivitātes viņam tuvas jau no bērnības. “Strautiņu pamatskolā šāda pasākuma nebija, taču uzskatu – tā ir laba ideja, tradīcija, kuru vērts ieviest arī citās skolās.”

  Visi cīnījās, cik spēka, bet, vai pirmie uzvarēja pēdējos, uzzināsim 4.oktobrī, pirmo kursu prezentācijas pasākumā.Uz galeriju...

  Teksts: Baiba Vahere

  Foto: Guntis Viļums, Baiba Vahere

 • Sākušās AMI SK 29.sporta spēles

  Sākušās AMI SK 29.sporta spēles

  21.septembrī, Ogres tehnikuma struktūrvienībā, Vecbebru profesionālajā un vispārizglītojošajā internātvidusskolā ar republikas sacensībām vieglatlētikā tika atklāta arodizglītības mācību iestāžu (AMI) 29. sporta spēļu sezona.

  “Sacensībās par divkārtēju čempioni kļuva Smiltenes tehnikuma 3.veterinārmedicīnas kursa audzēkne Kitija Švītiņa, kura uzvarēja 100 m skrējienā un tāllēkšanā,” informē skolas sporta darba organizators Leons Peļņa.

  “Stafetē 4X100 m jaunietēm Smiltenes tehnikuma komanda ieguva 4.vietu. Stafetē piedalījās: Viktorija Pujāte (2.B veterinārmedicīnas kurss), Diāna Kurepina (3.veterinārmedicīnas kurss), Laila Guste (2.ēdināšanas pakalpojumu kurss) un Kitija Švītiņa (3.veterinārmedicīnas kurss).

  800 m skrējienā jaunietēm Smiltenes tehnikuma 3. viesnīcu pakalpojumu kursa audzēkne Gerda Krieķe ieguva 4.vietu republikā.

  2.B veterinārmedicīnas kursa audzēknei Krista Briedei – 5. vieta lodes grūšanā. Savu ieguldījumu skolas komandas kopvērtējumā sniedza arī 2.B veterinārmedicīnas kursa audzēkne Jolanta Ciganska, kura startēja lodes grūšanā.

  2.autotransporta kursa audzēknim Jānim Jermacānam – 4.vieta tāllēkšanā un 5. vieta 100 m skrējienā.

  Puiši, tāpat kā meitenes, izcīnīja 4.vietu republikā 4X100 m stafetes skrējienā. Tajā Smiltenes tehnikumu pārstāvēja Jānis Jermacāns (2.autotransporta kurss), Dāvis Lāns (2.autotransporta kurss), Ainis Dailide (3.autotransporta kurss), Emīls Zjukovs (1.būvniecības kurss).

  Savu ieguldījumu skolas komandas kopvērtējumā sniedza arī Mārtiņš Dāniels Cīrulis (2.būvniecības kurss) un Reinis Girgensons (1.hidrobūvniecības kurss), startējot 1500 m skrējienā. 2. A transporta kursa audzēknis Arturs Doroškēvičs pārstāvēja Smiltenes tehnikumu lodes grūšanā.”

  Paldies visiem jauniešiem, kas cītīgi trenējās un piedalījās sacensībās! 

  Kopvērtējuma jaunietes vieglatlētikā pirmoreiz skolas vēsturē izcīnīja trešo vietu republikā. Jauniešiem - sestā vieta.Uz galeriju...

  Teksts: Baiba Vahere

  Foto: Diāna Kurepina, Reinis Girgensons

 • Rudens kross 2018

  Rudens kross 2018

  Smiltenes tehnikuma ātrākie skrējēji noskaidroti! Skolas krosā, kas notika 18.septembrī, meiteņu konkurencē uzvarēja Gerda Krieķe no 3.viesnīcu pakalpojumu kursa (rezultāts – 4:05 min.), puišu konkurencē – Reinis Girgensons no 1.hidrobūvniecības kursa (rezultāts – 11:40 min.)

  2.vieta 1000 m skrējienā – Viktorijai Pujātei no 2.B veterinārmedicīnas kursa (14:11 min.), 3.vieta – Madarai Pūcītei no 1.veterinārmedicīnas kursa (4:20), 4.vieta – Justīnei Stūrei no 1.transporta kursa (4:21), 5.vieta – Megijai Putniņai no 1.veterinārmedicīnas kursa (4:25).

  2.vieta 3000 m skrējienā – Tomasam Arturam Šimanskim no 1.transporta kursa (11:42), 3.vieta – Raivim Girgensonam no 1.hidrobūvtehnikas kursa (11:44), 4./5.vieta – Rolandam Riekstiņam no 1.būvniecības kursa (11:46) un Mārtiņam Dānielam Cīrulim no 2.būvniecības kursa (11:46min.).

  Veiklākie skrējēji jau rīt kopā ar Smiltenes tehnikuma komandu dosies uz AMI SK 29.sporta spēļu sacensībām vieglatlētikā, bet pirmo astoņu vietu ieguvēji 27.septembrī pārstāvēs skolu AMI SK 29. rudens krosā. Abas sacensības notiks Ogres tehnikuma struktūrvienībā, Vecbebru profesionālajā un vispārizglītojošā internātvidusskolā.Uz galeriju...

  Baiba Vahere

 • Pirmo kursu vieglatlētikas sacensības

  Pirmo kursu vieglatlētikas sacensības

  Draiski, priecīgi un sportiskas apņēmības pilni tehnikuma pirmo kursu audzēkņi šodien piedalījās skolas vieglatlētikas sacensībās. Jaunieši sacentās četrās disciplīnās – 100 m skrējienā, tāllēkšanā, 500 g bumbiņas mešanā, jaunieši – 1600 m un jaunietes – 800 m skrējienā.

  100 m skrējienā ātrākie bija Nikola Vonoga no 1.veterinārmedicīnas kursa (rezultāts - 15 sek.) un Emīls Zjukovs no 1.būvniecības kursa (rezultāts - 12,4 sek.).

  Labākie rezultāti tāllēkšanā - Līgai Birgerei no 1.viesmīlības pakalpojumu kursa (rezultāts - 3,6 m) un Emīlam Zjukovam no 1.būvniecības kursa (rezultāts - 5m).

  500 g bumbiņas vistālāk aizmeta Laura Krūmiņa no 1.veterinārmedicīnas kursa (rezultāts - 37,7m) un Aivars Krūze no 1.autotransporta kursa (rezultāts - 53,20 m). Uzvarētāja 800 m skrējienā - Madara Pūcīte no 1.veterinārmedicīnas kursa (rezultāts - 3:23,9 sek.), bet visātrāk 1600 m noskrēja Andris Lazda no 1.transporta kursa (rezultāts - 5:55:00 sek.).Uz galeriju...

  Baiba Vahere

   

   

  .Uz galeriju...

   

 • Sporta pulciņu treniņu grafiks 2018./2019.m.g.

  Sporta pulciņu treniņu grafiks 2018./2019.m.g.

   Smiltenes tehnikums piedāvā jauniešiem attīstīt talantus un uzlabot savu fizisko sagatavotību dažādos sporta pulciņos.

  Pulciņi

  Pirmdiena

  Otrdiena

  Trešdiena

  Ceturtdiena

  VIEGLATLĒTIKA, VFS

  15.00 – 16.00

   

  15.00 – 16.00

   

  TELPU FUTBOLS (MEITENĒM)

  16.00 – 17.00

   

  16.00 – 17.00

   

  BASKETBOLS (MEITENĒM)

  18.00 – 19.00

   

  18.00 – 19.00

   

  BASKETBOLS (ZĒNIEM)

   

  18.00 – 19.00

   

  18.00 – 19.00

  FUTBOLS (ZĒNIEM)

   

  16.00 – 17.00

   

  16.00 – 17.00

  SMAGATLĒTIKA

   

  19.00 – 20.00

   

  19.00 – 20.00

  VOLEJBOLS (MEITENĒM)

  17.00 – 18.00

   

  17.00 – 18.00

   

  VOLEJBOLS (ZĒNIEM)

   

  17.00 – 18.00

   

  17.00 – 18.00

  FLORBOLS

  16.00 – 17.00

   

  16.00 – 17.00

   

                                                                                                                                                                                        

                                                                                                                 

                                                                                                                                                                                                                                 

 • "TOP kauss 2018"

  7.aprīlī Smiltenes tehnikuma jaunietes pārstāvēja skolu volejbola sacensību “TOP kauss 2018” finālā Rīgā. Sacensību pirmajā kārtā piedalījās vairāk par 200 komandām, no tām finālsacensībām kvalificēja 32.

  “Smiltenes tehnikuma meitenes sacensībās ieguva 17.vietu,” informē skolas sporta darba organizators Leons Peļņa. “Pirmajās apakšgrupas spēlēs tehnikuma komanda ar rezultātu 13:14 zaudēja Kalnu vidusskolai. Tas liedza piedalīties spēlēs par pirmajām divpadsmit vietām. Pēc tam meitenes ar rezultātu 22:6 uzvarēja Vecumnieku vidusskolas volejbolistes. Rezultāts spēlē ar Madlienas vidusskolas jaunietēm – 14:11, bet spēlē ar Liepājas Valsts 1.ģimnāziju – 16:18. Tālāk sekoja spēles ar citu apakšgrupu trešo vietu ieguvējām. Tajās tehnikuma komanda ar rezultātu 6:18 zaudēja Jelgavas Valsts ģimnāzijas komandai un ar rezultātu 8:15 Mārupes vidusskolai. Noslēguma spēlē par 17.un 18. vietu Smiltenes tehnikuma jaunietes ar rezultātu 12:9 pārspēja Jēkabpils Valsts ģimnāzijas jaunietes.

  "Meitenes sacensībās nospēlēja labi. Komandās, kas cīnījās par pirmajām vietām, bija daudzas sporta skolu audzēknes. Līdz ar to tā vairs nebūtu īsti līdzvērtīga cīņa. Uzskatu, ka mūsējām paveicās, jo jauniešu spēki bija līdzīgi," atzīst Leons Peļņa.

  Smiltenes tehnikuma komandā spēlēja: Lana Valērija Sičeva un Dinija Gabranova no 1.A veterinārmedicīnas kursa, Sindija Kalīte (2.veterinārmedicīnas kurss), Kristīne Miezīte (1.viesnīcu pakalpojumu kurss), Laila Guste un Līga Simtniece (1.ēdināšanas pakalpojumu kurss) un Liena Zazerina (4.ēdināšanas pakalpojumu kurss). Uz galeriju...

  Teksts: Baiba Vahere

  Foto: no jauniešu personiskā arhīva

 • Basketbolistiem - ceturtā vieta

  Basketbolistiem - ceturtā vieta

  Smiltenes tehnikuma jaunieši no AMI SK apakšgrupas sacensībām basketbolā atgriezās ar ceturto vietu. Uz finālsacensībām Rīgā dosies Rīgas Valsts tehnikuma un Valmieras tehnikuma komandas.

  Sacensības notika Priekuļu tehnikumā. “Smiltenes tehnikuma jaunieši uzvarēja tikai Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas komandu, bet pārējās spēlēs zaudēja. “Lai gūtu labākus panākumus, jauniešiem priekšā nopietns darbs,” atzīst skolas sporta darba organizators Leons Peļņa.

                                                                                                                   Baiba Vahere

 • Pirmā finālsacensību kārta

  Pirmā finālsacensību kārta

  31.oktobrī Smiltenes tehnikumā notika pirmā finālsacensību kārta telpu futbolā jauniešiem. Pagājušajā nedēļā par iespēju iekļūt finālsacensībās cīnījās divpadsmit kursu komandas. Vakar notika sīva cīņa starp sešu kursu komandām, kas turpinās mēroties spēkā un veiklībā sacensību otrajā kārtā. Tā notiks 7.novembrī. 

  "Komandu spēki ir tik līdzīgi, ka uz godalgoto komandu godu var pretendēt pieci kursi," komentē skolas sporta darba organizators Leons Peļņa.

  Izšķirošajās spēlēs cīnīsies 2.B transporta, 3.A transporta, 3.autotransporta, 2.autotransporta, 1.A transporta un 2.A transporta kursu komandas. Visi laipni aicināti 7. novembrī plkst. 15.30 atbalstīt savējos! Uz galeriju...

                                                                                                                                    Baiba Vahere

 • Jauniešiem - astotā vieta

  Jauniešiem - astotā vieta

  Smiltenes tehnikuma jauniešiem AMI SK (Arodizglītības mācību iestāžu sporta kluba) 28. sporta spēļu finālsacensībās galda tenisā astotā vieta republikā.

  “Komanda piedzīvoja katastrofālu zaudējumu Daugavpils Būvniecības tehnikuma komandai (2:3), Zaļenieku Komerciālajai un amatniecības vidusskolai (1:3) un Rīgas Tirdzniecības profesionālajai vidusskolai (0:3),” informē treneris Mārtiņš Sorokins. “Vienīgā uzvara tika gūta spēlē ar Rīgas 3. profesionālo vidusskolu (3:2). Spraiga izvērtās spēle ar Saldus tehnikumu par septīto un astoto vietu, taču arī tajā Smiltenes tehnikuma komanda piedzīvoja zaudējumu, paliekot astotajā vietā.

  Secinājums: Lai tik spēcīgā konkurencē gūtu labākus rezultātus, jābūt gataviem ieguldīt vairāk laika treniņu darbā.”

  Sacensībās skolu pārstāvēja Sendijs Ainārs Mednis, Ģirts Jakimcovs, Sandis Botckis un Alvils Maksimovs.

  Baiba Vahere

 • Jauniešiem - otrā vieta!

  Jauniešiem - otrā vieta!

  Smiltenes tehnikuma puišiem AMI SK 28. sporta spēļu apakšgrupas sacensībās galda tenisā jauniešiem - otrā vieta! 25. oktobrī Smiltenes tehnikuma komanda kopā ar galda tenisistiem no Valmieras tehnikuma dosies pārstāvēt skolu finālsacensībās Rīgā.

  Apakšgrupas sacensībās trešā vieta – Priekuļu tehnikuma, bet ceturtā – Cēsu Profesionālās vidusskolas komandai.

  “No Smiltenes tehnikuma ar labākajiem panākumiem startēja Sendijs Ainārs Mednis (3.a transporta kurss), kurš uzvarēja visās spēlēs,” komentē skolas sporta darba organizators Leons Peļņa. “Pārējiem jauniešiem, lai gūtu labākus rezultātus, pietrūka treniņu, jo vairākums no vasaras līdz pat šim brīdim bija profesionālās kvalifikācijas praksē.”

  Republikas finālsacensībās Smiltenes tehnikumu pārstāvēs: Sendijs Ainārs Mednis, Ģirts Jakimcovs, Sandis Botckis un Alvils Maksimovs.

                                                                                                                                                                                                          Baiba Vahere

Veterinārā klīnika

Darba laiks: Pirmdiena - Ceturtdiena. 9.00 - 18.30 (bez pārtraukuma). Klīnika atvērta pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās. Tālrunis:  20250228.

vet

Smiltiņa autoskola

Smiltenes tehnikums organizē "B" kategorijas autovadītāju kursus.

automaciba

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7 
Smiltenes pag., Smiltenes nov. 
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
Booking.com logo2 2
1
© 2018 Smiltenes tehnikums / Izstrādāts Tehnoloģiju Studijā