Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu politika...

Bibliotēka

3 2 1

Kalnamuiža – 5, Smiltenes pagasts, LV – 4729

Tālrunis: 26149818| E – pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Bibliotēkas vadītāja - Ārija Māliņa

Pirmdiena-Ceturtdiena:

9.00 – 18.00

Piektdienās:

9.00 – 13.00

Sestdienās, svētdienās bibliotēka slēgta

Smiltenes tehnikuma bibliotēka un tās lasītava izvietotas romantiskā vietā Kalnamuižas centrā, modernizētā senā parādes zirgu staļļa otrajā stāvā virs tehnikuma ēdnīcas. Grāmatu krātuve pieejama ne tikai skolas audzēkņiem un darbiniekiem, bet arī visiem tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem.

Smiltenes tehnikuma bibliotēkas katalogs: http://valka.biblioteka.lv/Alise/lv/30/home.aspx

Plašā klāstā pārstāvēta dažādu nozaru literatūra:

  • veterinārija;
  • pedagoģija un psiholoģija;
  • lauksaimniecība un dārzkopība;
  • uzņēmējdarbība;
  • ekonomika;
  • galda kultūra un ēdiena gatavošana.

 Bibliotēkas kolekcijā ir ap 10 000 dažādu izdevumu. Regulāri tiek iepirkta jaunākā latviešu literatūra, kas jauniešiem nepieciešama mācībām un, gatavojoties eksāmeniem.

2019. gadā abonētie preses izdevumi: "Veselība", "Praktiskais latvietis", "Ilustrētā pasaules vēsture", "Astes", "Annas psiholoģija" un "Ziemeļlatvija".

Apmeklētāju rīcībā ir plašas lasītavas telpas, kurās pieejami datori ar interneta pieslēgumu, printeris, kopētājs un skeneris. Renovētās, saules gaismas pielietās telpas ar senatnes auru ideāli piemērotas izstāžu rīkošanai.

                                                                                    

 

 

Veterinārā klīnika

Darba laiks: Pirmdiena - Ceturtdiena. 9.00 - 18.30 (bez pārtraukuma). Klīnika atvērta pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās. Tālrunis:  20250228.

vet

Smiltiņa autoskola

Smiltenes tehnikums organizē "B" kategorijas autovadītāju kursus.

automaciba

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7 
Smiltenes pag., Smiltenes nov. 
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
Booking.com logo2 2
1
© 2018 Smiltenes tehnikums / Izstrādāts Tehnoloģiju Studijā