Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu politika...

Dienesta viesnīca

Smiltenes tehnikuma Alsviķu teritoriālās struktūrvienības dienesta viesnīcu izglītojamie var izmantot visu mācību gadu. Tas ir daļējs maksas pakalpojums. Dienesta viesnīcā ir 24 istabiņas, kurās dzīvo no 2 – 5 izglītojamie, atkarībā no telpas platības.
Izglītojamiem ir iespēja atpūsties un vērot televīzijas pārraides divās atpūtas telpās. Abos stāvos ir izvietotas dušas telpas, veļas mazgājamais automāts. Gultas veļu nodrošina dienesta viesnīca. Ir brīvi pieejams internets, ko skolas telpās nodrošina MikroTik.
Otrajā stāvā iekārtota dzīves mācības telpa, kurā ir neliela virtuvīte ar elektrisko plīti, tējkannu, traukiem, kas tiek izmantota grupu pasākumiem.
No foajē telpas uz dienesta viesnīcu ir ierīkots pacēlājs personām ar kustību traucējumiem, kas nodrošina viņiem  brīvas pārvietošanās iespējas.
Dienesta viesnīcā atrodas darba telpas grupu audzinātājiem, dienesta viesnīcas vadītājai un  aprūpētājiem. Visu diennakti iespējams saņemt mediķu palīdzību. Dienesta viesnīcas vadītāja Daiga Ūdre; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Dzīvojot dienesta viesnīcā, audzēkņi iemācās cits citam uzticēties, būt izpalīdzīgiem, draudzīgiem un apgūst tālākajai dzīvei noderīgas sociālās iemaņas.

DV1
DV10
DV3
DV4
DV5
DV6
DV7
DV8
DV9

Veterinārā klīnika

Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 9.00 - 17.00. Adrese: Kalnamuiža 12, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads Tālrunis:  20250228.

vet

Smiltiņa autoskola

Smiltenes tehnikums organizē "B" kategorijas autovadītāju kursus.

automaciba

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7 
Smiltenes pag., Smiltenes nov. 
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
Booking.com logo2 2
1