Informācijas diena

Informācijas dienā 13. maijā vislielāko interesi par iespējam mācīties Smiltenes tehnikumā izrādīja vidusskolu absolventi. Jauniešus sagaidīja skolas talismans Smiltiņš. Visaizraujošākā pirmā tikšanās ar tehnikumu izvērtās jauniešiem, kuri nolēmuši nākt mācīties par veterinārārsta asistentiem.

Sveicienu nākamajiem audzēkņiem bija sarūpējuši tehnikuma pašdarbības kolektīvi - vokālais ansamblis un popgrupa "M.A.T.R.I.K.". 1. ēdināšanas pakalpojumu kursa audzēkņi Alise Širaka un Kevins Vinters izspēlēja uzdevumu "Mežonīgā kaķene". Pēc tam sekoja iepazīšanās ar skolotājiem un skolas mācību bāzi. Nākamie "ceļinieki" devās uz savu mācību korpusu Pils ielā 8. Veterināro priekšmetu skolotājas Rudīte Benta un Biruta Birkenšteina nākamajiem veterinārārsta asistentiem izrādīja skolas jaunos mācību līdzekļus. Jaunieši noskatījās, kādas medicīniskās manipulācijas iespējams veikt ar "mācību suni", iepazinās ar veterinārārsta darbā visbiežāk izmantotajiem instrumentiem un populārākajām mājdzīvnieku slimībām. Vairāki pēc tam atzina, ka jutušies tā, it kā jau šeit mācītos. Ja viss notiks, kā iecerēts, nākamajā mācību gadā Smiltenes tehnikumā būs audzēkņi ne tikai no tuvākajiem novadiem, bet arī no Ogres un Liepājas puses.

Skolēniem tika dota iespēja parunāties ar vecāko kursu veterinārārsta asistentiem, kā arī veterinārajā mācību klīnikā caur stiklu novērot kaķenītes sterilizāciju.

Jaunieši, kuri nevarēja ierasties uz tehnikuma informācijas dienām 22. aprīlī un 13. maijā, laipni aicināti iepazīties ar skolu citā laikā, iepriekš piesakoties sekretariātā - Kalnamuižā 10, tālrunis - 2618365

Veterinārā klīnika

Darba laiks: no 9.00 - 17.00 (bez pārtraukuma). Klīnika atvērta pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās. Tālrunis:  20250228.

vet

Smiltiņa autoskola

Smiltenes tehnikums organizē "B" kategorijas autovadītāju kursus.

automaciba

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7 
Smiltenes pag., Smiltenes nov. 
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
Booking.com logo2 2
1
© 2018 Smiltenes tehnikums / Izstrādāts Tehnoloģiju Studijā