Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu politika...

Erasmus +

erasmus logo

Šīs divas nedēļas Kiprā noteikti bija viens liels neaizmirstams piedzīvojums! Man bija iespēja apskatīt un padzīvot brīnišķīgā un skaistā vietā. Emocijas, kuras jau radās ielidojot Kiprā bija neaprakstāmas. Sākumā man bija bail un uztraukusies par to kā man ies, vai es visu sapratīšu svešvalodā, jo man svešvalodas nav stiprās puses, bet tas nemaz nebija tik grūti un sarežğīti, galvenais bija nebaidīties un censties. Pirmo nedēļu dzīvojām pilsētā, kura noteikti bija sapņu zeme, vieta kura mums iepatīkās visiem un noteikti vēlamies atgreizties. Mēs katru dienu braucām uz mazu ciematu kalnos, kur mūs vienmēr ar smaidu sejā sagaidīga brīnišķīga ğimene.Viņi mums mācija un rādīja, kā gatavot Kipras nacionālos ēdienus, viņi dalījās ar savu pieredzi un dāvāja mums prieku, un mīlestību. Noteikti no viņiem es daudz mācījos, iemācījos daždus "trikus" , kā ēdiena garšu padarīt interesantu un neaizmirstamu, kā viens liels pārsteigums bija, ka viņi pilnīgi pie visiem ēdieniem liek klāt kanēli. Mēs nedēļas laikā bijam jau satuvinājušies ar šiem cilvēkiem, pat negribējām braukt prom un atvadījāmies ar asarām acīs. Bet beidzoties vienam piedzīvojam mēs devāmies uz otru piedzīvojumi, kas atradās otrā pilsētā. Tā noteikti nebija tāda pati, bet arī tur bija brīnišķīgi. Otru nedēļu mēs pavadījām ļoti interesanti un katru dienu redzējām un darījām ko citu. Braucām uz ēdienu festivālu, kur prezentējā viņi savus nacionālos ēdienu un rādīja savu kultūru. Nekad nebiju domājusi, ka es arī piedzīvošu un piedalīšos vīnogu sulu spiešanā, kuru ieguvām staigājot ar kājam pa vīnogām, kuras bija lielā mucā. Vēl mēs apmeklējām divas koledžas un piedalijāmies studentu stundās, kuriem notika ēdienu gatavošanas praktiskās stundas, bija interesanti apskatīt un uzzināt kā viņiem notiek stundas, viņiem ļoti atšķiras no mūsu skolas, bija interesanti parunāt ar studentiem un apspriest kāda mums skola,  kāda viņiem. Kā arī iepazinām pilsētu piedaloties ekskursijās. Šīs viss piedzīvotais nav vārdiem aprakstāmi, jo tas noteikti bija mans pagaidāmi lielākais un iespaidīgākais piedzīvojums. Es ļoti daudz ieguvu no šīs prakses,  jaunas zināšanas, jaunus mērķus, jaunus draugus un neaizmirstamas atmiņas. Liels paldies manai skolai par šo iespēju!

divu nedu prakse kipr 1 20161209 1497200912 divu nedu prakse kipr 2 20161209 1609833508

Amanda Puķīte

3. ēdināšanas pakalpojumu kurss

Veterinārā klīnika

Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 9.00 - 17.00. Adrese: Kalnamuiža 12, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads Tālrunis:  20250228.

vet

Smiltiņa autoskola

Smiltenes tehnikums organizē "B" kategorijas autovadītāju kursus.

automaciba

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7 
Smiltenes pag., Smiltenes nov. 
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
Booking.com logo2 2
1
© 2021 Smiltenes tehnikums / Izstrādāts Tehnoloģiju Studijā