Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu politika...

Par Projektu Pumpurs:

karjera

Par Projektu Pumpurs:

Smiltenes Tehnikums jau otro gadu iesaistījusies Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektā PuMPuRS – skolēnu priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas mazināšanai. No 2018. gada septembra, kopš  Smiltenes tehnikumā tiek īstenots šis projekts, tā ietvaros individuālu atbalstu mācību stundās un ārpus tām saņēmuši vairāk nekā 150 skolēnu, kuriem ir risks nepabeigt skolu.

Katram projektā iesaistītajam izglītomjamajam izveidots individuālais atbalsta plāns. Visbiežāk mūsu skola izmanto iespēju sniegt papildu individuālās konsultācijas, sniedz atbalstu kompensācijām par sabiedriskā transporta biļetēm, naktsmītni un ēdināšanu.

Mūsu skolas skolotāji atzīst, ka ar projekta atbalsta palīdzību var sniegt papildus atbalstu audzēkņiem ne tikai mācību satura apguvē, bet arī psiholoģisku un emocionālu atbalstu, jo svarīgi ir iedrošināt, motivēt un noticēt savām spējām, ja izglītojamais ir pilns ar kompleksiem un negatīvu mācīšanās pieredzi.

No mūsus skolas audzēkņiem ir saņemtas pozitīvas atsauksmes par iesaisti projektā pumpurs. Piemēram, viens no izglītojamajiem ir teicis, ka dalība projektā Pumpurs, viņam un viņa ģimenei ir svarīgs atbalsts un palīdz ikdienā nokļūšanai uz un no skolas.

Projektu vadītāja Madara Ciemiņa

Veterinārā klīnika

Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 9.00 - 17.00. Adrese: Kalnamuiža 12, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads Tālrunis:  20250228.

vet

Smiltiņa autoskola

Smiltenes tehnikums organizē "B" kategorijas autovadītāju kursus.

automaciba

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7 
Smiltenes pag., Smiltenes nov. 
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
Booking.com logo2 2
1
© 2021 Smiltenes tehnikums / Izstrādāts Tehnoloģiju Studijā