Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu politika...

Infrastruktūras projekti

Saskaņā ar noslēgtajiem projektēšanas līgumiem turpinājās Smiltenes tehnikuma dienesta viesnīcas ēkas pārbūves un Hidrobūvju tehniķu mācību manēžas – tehnikas novietnes jaunbūves būvprojektu izstrādes darbi, tostarp saskaņošana atbildīgajās institūcijās un septembrī tika saņemta būvvaldes atzīme būvatļaujā par projektēšanas nosacījumu izpildi.

Būvdarbu iepirkuma ietvaros tika saņemti 8 pretendentu būvniecības piedāvājumi, tika veikta iesniegto piedāvājumu izvērtēšana un novembrī ir plānots noslēgt būvdarbu līgumu. Būvdarbus ir plānots uzsākt 2018.gada decembrī un būvdarbiem paredzētais laiks ir noteikts 10 mēneši. Vienlaicīgi ar būvdarbu līguma slēgšanu ir plānota arī būvuzraudzības līguma slēgšana.

Informācija par būvdarbu iepirkumu ir pieejama šeit: http://viaa.gov.lv/lat/viaa/valsts_iepirkumi/viaa_centr_iepirkumi/centr_iepirkumu_dok/?tl_id=22923

Smiltenes tehnikuma Alsviķu teritoriālās struktūrvienības dienesta viesnīcas ēkā ir paredzēta inženierkomunikāciju (siltā ūdens un kanalizācijas sistēmas) atjaunošanas un izbūves darbi un šo darbu veikšanai tiek izstrādāta apliecinājuma karte. Pēc apliecinājuma kartes saskaņošanas atbildīgajās institūcijās 2018.gada decembrī ir plānots izsludināt būvdarbu iepirkumu.

Tāpat, tiek izstrādāta iepirkuma dokumentācija, tostarp tehniskā specifikācija, lai līdz 2018.gada beigām izsludinātu iepirkumu par divu diagonālo kāpņu pacēlāju uzstādīšanu personām ar kustību traucējumiem Alsviķu teritoriālās struktūrvienības dienesta viesnīcas un mācību korpusa ēku savienotajā pārejā.

Veterinārā klīnika

Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 9.00 - 17.00. Adrese: Kalnamuiža 12, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads Tālrunis:  20250228.

vet

Smiltiņa autoskola

Smiltenes tehnikums organizē "B" kategorijas autovadītāju kursus.

automaciba

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7 
Smiltenes pag., Smiltenes nov. 
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
Booking.com logo2 2
1
© 2021 Smiltenes tehnikums / Izstrādāts Tehnoloģiju Studijā