Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu politika...

Iepirkumi

Smiltenes tehnikums rīko tirgus izpētes procedūru izremontētās dienesta viesnīcas Kalnamuiža-44  papildaprīkojuma piegādei.  Nepieciešami darba rīki telpu uzkopšanai un aprīkojumam: gan audzēkņu lietošanai, gan profesionāli - personālam.

Pretendents var iesniegt piedāvājumus visām daļām, vienai vai vairākām daļām pēc izvēles. Vairākas atzīmētās 1.daļas un 2.daļas preces  pretendentam  būs jānodemonstrē uz vietas Kalnamuižā-44 telpās, lai novērtētu atbilstību reālajai situācijai.    

Piedāvājumi tiek gaidīti līdz šā gada 26.jūnijam pulksten 13:00 uz e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..  Pēc piedāvājuma saņemšanas vienosimies par preču demonstrācijas laiku līdz 3.jūlijam.

Tirgus izpētes uzvarētāja izvēles kritēriji: lētākā cena – 5 punkti, kvalitāte/atbilstība – 5 punkti.

Pielikumā: pretendenta pieteikuma veidlapa.

Pielikumi:
Download this file (specifikācija.xlsx)specifikācija.xlsx[ ]12 kB

Veterinārā klīnika

Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 9.00 - 17.00. Adrese: Kalnamuiža 12, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads Tālrunis:  20250228.

vet

Smiltiņa autoskola

Smiltenes tehnikums organizē "B" kategorijas autovadītāju kursus.

automaciba

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7 
Smiltenes pag., Smiltenes nov. 
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
Booking.com logo2 2
1
© 2021 Smiltenes tehnikums / Izstrādāts Tehnoloģiju Studijā