Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu politika...

Smiltenes tehnikuma sīkdatņu politika

Kas ir sīkdatnes?

Tie ir sīki datu faili, kas ir svarīgi noteiktu tīmekļa vietņu funkciju (piemēram, pieteikšanās) nodrošināšanā. Sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnēm atcerēties dažādus iestatījumus, piemēram, valodu, fontu un citas opcijas, kuras esat izvēlējušies tīmekļa lapu attēlošanā. Tāpēc sīkdatnes tiek saglabātas jūsu datorā. Šādi darbojas vairums lielāko tīmekļa lapu un pakalpojumu sniedzēju.

Kādiem mērķiem mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē?

Pēc darbības laika sīkdatnes var iedalīt divās pamata kategorijās:

 • Īstermiņa (sesijas) sīkdatnes glabājas datorā līdz tīmekļa pārlūkprogrammas aizvēršanai, bet pēc tam dzēšas.
 • Ilgtermiņa (pastāvīgās) sīkdatnes glabājas datorā ilgāku laiku (atkarībā no jūsu pārlūkprogrammas un sīkdatņu iestatījumiem) vai kamēr tās netiek dzēstas manuāli.

Mēs tīmekļa vietnē izmantojam šāda veida sīkdatnes: 

 • tehniskās (īstermiņa) sīkdatnes ir svarīgas tīmekļa vietņu pamata funkciju nodrošināšanā, piemēram, produktu ievietošanai pirkumu grozā, pirkumu apstrādei un tīmekļa vietnes satura attēlošanai.
 • YouTube (īstermiņa un ilgtermiņa) sīkdatnes izmanto YouTube video atskaņotājs. Sīkdatnes saglabājas datorā tiklīdz atverat atskaņotāju.
 • Google Analytics (ilgtermiņa) sīkdatnes ļauj mums labāk pielāgot mūsu tīmekļa vietnes saturu, un mēs tās izmantojam Google Analytics rīka lietotāju anonīmo datu apstrādei.
 • AdWords (ilgtermiņa) sīkdatnes ģenerē reklāmu sistēma. Šīs sīkdatnes palīdz novērtēt pārdošanas kanālu efektivitāti.
 • Facebook (īstermiņa un ilgtermiņa) sīkdatnes izmanto Facebook logrīks, un tās glabājas Facebook tīmekļa lapās.
 • Twitter (ilgtermiņa) sīkdatnes izmanto Twitter logrīks, un tās glabājas Twitter tīmekļa lapās.

Mēs neizmantojam sīkdatnes, lai jūs personīgi identificētu, un mēs nekad tajās neievietojam sensitīvus vai personas datus.

Kā sīkdatņu lietošanu var mainīt?

Jūs varat dzēst jebkuras sīkdatnes, kas jau ir jūsu datorā. Vairums pārlūkprogrammu arī sniedz iespēju bloķēt sīkdatņu izvietošanu jūsu datorā, bet šādā gadījumā nevarēsiet izmantot visus mūsu tiešsaistes pakalpojumus. Sīkāka informācija par sīkdatņu iestatījumiem jūsu pārlūkprogrammā ir pieejama tīmekļa pārlūkprogrammas izstrādātāja tīmekļa vietnē. Populārākajām pārlūkprogrammām izmantojiet turpmākās saites:

Sīkāka informācija ir pieejama tīmekļa vietnē AboutCookies.org.

Google Analytics izmantošana

Šī tīmekļa vietne izmanto Google Analytics pakalpojumu, ko sniedz Google, Inc. (turpmāk “Google”). Pakalpojums Google Analytics izmanto sīkdatnes. Informācija par tīmekļa lietotnes lietošanu kopā ar katras sīkdatnes saturu tiek pārsūtīta Google un glabājas Amerikas Savienotājās Valstīs. Google izmanto šo informāciju tīmekļa vietnes lietošanas novērtēšanā un aktivitātes ziņojumu sagatavošanā, kas paredzēti tīmekļa vietnes operatoram. Tāpat šo informāciju izmanto papildu pakalpojumu nodrošināšanā saistībā ar aktivitātēm tīmekļa vietnē un tīkla Internet lietošanu kopumā. Google var nodot šo informāciju trešajām pusēm, ja to pieprasa normatīvie akti vai šīs trešās puses apstrādā informāciju Google vajadzībām.Šī tīmekļa vietne izmanto Google Analytics pakalpojumu, ko sniedz Google, Inc. (turpmāk “Google”). Pakalpojums Google Analytics izmanto sīkdatnes. Informācija par tīmekļa lietotnes lietošanu kopā ar katras sīkdatnes saturu tiek pārsūtīta Google un glabājas Amerikas Savienotājās Valstīs. Google izmanto šo informāciju tīmekļa vietnes lietošanas novērtēšanā un aktivitātes ziņojumu sagatavošanā, kas paredzēti tīmekļa vietnes operatoram. Tāpat šo informāciju izmanto papildu pakalpojumu nodrošināšanā saistībā ar aktivitātēm tīmekļa vietnē un tīkla Internet lietošanu kopumā. Google var nodot šo informāciju trešajām pusēm, ja to pieprasa normatīvie akti vai šīs trešās puses apstrādā informāciju Google vajadzībām.

Pakalpojums Google Analytics ir paplašināts, iekļaujot saistītās Google reklāmu funkcijas, tostarp:

 • reklāmu pārskati Google reklāmu tīklā;
 • veicinošā tirgvedība (reklāmu rādīšana tīklā atkarībā no meklētajiem produktiem);
 • paplašināti demogrāfiskie pārskati (anonīmu demogrāfisko datu ziņojumi).

Vairāk informācijas par datu apstrādi un izmantošanu var iegūt Google pakalpojumu izmantošanas noteikumos.

Ja vēlaties bloķēt anonīmās statistikas nosūtīšanu, izmantojot Google Analytics, varat izmantot Google šim nolūkam izstrādātu spraudni. Šo spraudni ir nepieciešams lejupielādēt un instalēt jūsu datorā.

Veterinārā klīnika

Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 9.00 - 17.00. Adrese: Kalnamuiža 12, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads Tālrunis:  20250228.

vet

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7 
Smiltenes pag., Smiltenes nov. 
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
Booking.com logo2 2
1
© 2023 Smiltenes tehnikums / Izstrādāts Tehnoloģiju Studijā