Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu politika...

Kultūraudzināšana

23. septembrī Smiltenes tehnikumā notika ikgadējais sporta pasākums “Kurš veiksmīgāks”, kurā skolas audzēkņi trīspadsmit dažādās sacensībās sacentās par veiksmīgākā kursa titulu.

“Minētais pasākums Smiltenes tehnikumā ir daudzus gadus sena tradīcija. Kādreiz to saucām par sporta dienu. Tādas bija gan Smiltenes tehnikumā, gan 29. arodvidusskolā, ar kuru apvienojāmies,” stāsta skolas sporta darba organizators Leons Peļņa. “Pasākumā vienmēr ietvertas nemainīgas sacensības, piemēram, virves vilkšana, traktora stumšana, un, lai visiem būtu interesantāk, katru gadu izdomājam arī ko jaunu, vēl nebijušu. Kā atzinuši audzēkņi un pedagogi, šādi pasākumi ir ļoti vienojoši

Sacensībās piedalās viss kurss kopā ar audzinātāju un katrs var sniegt savu ieguldījumu jomās, kas viņam padodas vislabāk, vienlaikus paaugstinot kursa kopvērtējumu. To, ka “Kurš veiksmīgāks” ir ļoti gaidīta kopā sanākšana, apliecina arī fakts, ka audzēkņi uz to gatavi mērot ceļu cauri visai Latvijai, kā, piemēram, 4 b kurss, kurš atbrauca no prakses vietām, kas daudziem ir stipri tālu no Smiltenes.”

Šā gada iecienītākās sportiskās aktivitātes bija: slēpošana ar īpašām, konkrētajām sacensībām sagādātām  slēpēm, traktora stumšana, futbols un frisbijs, vācu spēle “Ripu slidināšana”, basketbola soda metieni, šautriņmešana, biatlons, vasaras biatlons, ūdens smelšana un riņķu mešana. Jaunieši ar lielu aizrautību piedalījās arī akcijā “Kāpurķēde”, kurā komandai vajadzēja izveidot kāpurķēdi un iemanīties atbilstoši pārvietoties. Ar lielām ovācijām tika uzņemts arī skrējiens kalnā - kursi sacentās, kurš ātrāk uzskries kalnā, uz skolu. Visveiklākais ceļā uz skolu izrādījās 3 a transporta kurss. Savukārt futbola un frisbija sacensībās visvairāk punktu izpelnījās 1. ēdināšanas pakalpojumu kurss. Līdz šim nebijis fakts – virves vilkšanas sacensībās pirmoreiz skolas vēsturē uzvarēja pirmā kursa audzēkņi un tie bija nākamie veterinārārsta aisistenti.  

Veiksmīgākā kursa titulu, izpelnoties visvairāk punktu kopvērtējumā, šogad ieguva 3 b transporta kurss. 2. vieta -  3 a transporta kursa audzēkņiem, bet trešā – 4 b transporta kursam.

Skolēni sacentās arī par interesantāko kursa vizuālo noformējumu. Šajā jomā visradošākais izrādījās 2. viesnīcu pakalpojumu kurss. Ar interesantu, vienojošu noformējumu izcēlās arī pirmo divu veterinārmedicīnas kursu audzēkņi.

Baiba Vahere

 

Veterinārā klīnika

Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 9.00 - 17.00. Adrese: Kalnamuiža 12, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads Tālrunis:  20250228.

vet

Smiltiņa autoskola

Smiltenes tehnikums organizē "B" kategorijas autovadītāju kursus.

automaciba

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7 
Smiltenes pag., Smiltenes nov. 
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
Booking.com logo2 2
1
© 2021 Smiltenes tehnikums / Izstrādāts Tehnoloģiju Studijā