Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu politika...

Aktivitātes

11.novembrī Smiltenē, kā arī visā Latvijā atzīmēs Lāčplēša dienu un godinās latviešu brīvības cīnītājus. Šogad, diemžēl, tradicionālie piemiņas brīži un lāpu gājiens nenotiks, taču aicinām 11. novembrī pie Brīvības kara varoņu pieminekļa Smiltenes pilsētas kapos iedegt svecīti, kā arī nolikt ziedus, lai godinātu un pateiktos brīvības cīnītājiem, kuru uzdrīkstēšanās, drosme un pašaizliedzība 1919. gadā sekmēja vienu no svarīgākajām uzvarām ceļā uz neatkarīgu Latviju. 

Aicinām arī iedegt svecītes ēku logos, lai godinātu tos, kuri ar savu degsmi, dzimtenes mīlestību un ziedošanosdāvājuši mums brīvu Latviju.

Veterinārā klīnika

Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 9.00 - 17.00. Adrese: Kalnamuiža 12, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads Tālrunis:  20250228.

vet

Smiltiņa autoskola

Smiltenes tehnikums organizē "B" kategorijas autovadītāju kursus.

automaciba

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7 
Smiltenes pag., Smiltenes nov. 
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
Booking.com logo2 2
1
© 2021 Smiltenes tehnikums / Izstrādāts Tehnoloģiju Studijā