Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu politika...

Aktivitātes

Tas notika 20. gs. 80. gadu beigās un 90. gadu sākumā, kad sintezators maksāja dārgāk par Līvānu māju...
Toreiz tuvākā un tālākā apkaimē ļoti populārs bija Smiltenes sovhoztehnikuma (tagad - Smiltenes tehnikums) inženiera, vēlāk mehanizācijas skolotāja un tehnikuma uzticama sadarbības partnera, SIA “Agrotehnika Smiltene” valdes priekšsēdētāja Andra Vilkasta izveidotais vokāli instrumentālais ansamblis “Trīs vīri darbā”.
“Atnākot dzīvot uz Smilteni, zināma ansambļu vadīšanas pieredze man jau bija – gan no augstskolas, gan tehnikuma laika,” stāsta Andris Vilkasts. “Līdz ar to darba vietā satiekot kolēģus, kuriem arī patika muzicēt, ātri vien sapratām – jādibina ansamblis. Imants Galzons, kurš toreiz strādāja par mehāniķi, darbnīcās iekārtoja telpu mēģinājumiem.”
Visi trīs skaisti dziedāja, Andris Vilkasts vēl arī spēlēja taustiņinstrumentus, Imants Galzons basģitāru, bet skolotājs, vēlāk - direktora vietnieks praktiskajā apmācībā, Pēteris Logins - ritma ģitāru.
Sākumā ansamblim nosaukuma nebija, bet tam to nosauca par “Vīri darbā”. Precīzāk nepateiksi. Kopā mēģinot, muzicējot un koncertējot, darba dienas nereti ieilga līdz vēlam vakaram un bieži vien – līdz pat rītam.
Vēlāk gan izrādījās, ka mūzikas grupa ar tādu pašu nosaukumu ir arī Austrālijā...
Gaidot skolas jubileju, piedāvājam noskatīties
STVstudija veidotās Smiltenes tehnikuma simtgades videogrāmatas Muzikantu stāstu.

Veterinārā klīnika

Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 9.00 - 17.00. Adrese: Kalnamuiža 12, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads Tālrunis:  20250228.

vet

Smiltiņa autoskola

Smiltenes tehnikums organizē "B" kategorijas autovadītāju kursus.

automaciba

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7 
Smiltenes pag., Smiltenes nov. 
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
Booking.com logo2 2
1
© 2021 Smiltenes tehnikums / Izstrādāts Tehnoloģiju Studijā